Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/grunwald1410.pl/inc/DBandControllers.php on line 283
Bitwa pod Grunwaldem
Inscenizacja rozpocznie się 13 lipca 2019 r. godz 15:00, czyli za: 53 dni
 

Dla uczestników

Dowódcy Chorągwi Grunwaldzkich
Turnieje i konkursy
Regulaminy
Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Zostań Rzemieślnikiem
Justycja polowa
Mecenasi Turniejów Grunwaldzkich zwolnieni z opłaty kupieckiej
ADAMANTOS - Mariusz Mecka

Mariusz Mecka - Dowódca zarządzający Podgrodziem Rzemieślników i Kupców. Adamantos - Damy i Rycerze Księstwa Pomorskiego Od 2011 roku jako ADAM(...)
więcej
Grybol Kowalstwo-Płatnerstwo
Na moim kramie można będzie nabyć i zamówić sprzęt ochronny (elementy uzbrojenia ,rękawice ,hełmy itd) i obozowy (gary,patelnie,ruszta,skrzynie,okuc(...)
więcej
www.miecze.pl
Wykonujemy kopie białej broni wszelkich typów: miecze, szable, rapiery, pałasze, sztylety, itp. W swojej stałej ofercie posiadamy ponad 80 różnych wy(...)
więcej
BALTIC GLASS ANTOSZEWSKA MONIKA
SPRZEDAŻ KWASU CHLEBOWEGO RYCERSKIEGO, LANY ZIMNY Z BECZEK ORAZ SPRZEDAŻ W BUTELKACH
więcej
DOMINUS
Prezentacja Stowarzyszenia i możliwośc doradztwa w zalegalizowaniu broni czarnoprochowej. Prezentacia wyrobów replik czarnoprochowych oraz wyrobów s(...)
więcej
Tkaniny Dąbrowy
Lny wełny Jedwabie na stroje historyczne
więcej
Bartosze
Dostarczamy wełny i lny dla rekonstruktorów.
więcej
Fundacja Bielik
Fundacja Bielik wraz z Wydawnictwem Triglav prezentują historyczne Pomorze Zachodnie
więcej
Husar Sylwester Tylko
Bron biała, miecze do walki.
więcej
Wełniany Kram
Zajmujemy się rekonstrukcją filcowych nakryć głowy. Galeria naszych prac i blog dotyczący tradycyjnego filcowania znajduje się na www.welnianykram.pl(...)
więcej
Wydawnictwo Pergamena
Wydawnictwo Pergamena nawiązuje do najlepszych doświadczeń dawnych mistrzów sztuki edytorskiej, kartograficznej i drukarskiej. Naszy(...)
więcej
Wojmir Rzemiosło Artystyczne
Na Grunwald, przygotowałem kolczugi nitowane, zapraszam do mojego stoiska.
więcej
ŁOBOS Tkaniny
Zapraszam wszystkich. W moim kramie można nabyć tkaniny lniane, wełniane, jedwabne. Nici lniane jedwabne ,wełniane.
więcej
Spes Medieval Market & Histents
Witajcie w średniowieczu! Jesteśmy jednym z największych sklepów dla rekonstruktorów średniowiecza. U nas znajdziesz najszerszy asortyment replik,(...)
więcej
Pracownia Biżuterii Artystycznej Artefakt
Pracownia Biżuterii Artystycvznej Artefakt zajmuje się tworzeniem replik biżuterii średniowiecznej , biżuterii inspirowanej wiekami dawnymi . Wytwarz(...)
więcej
Kowalstwo artystyczne-płatnerstwo
Zajmuję się wykonywaniem mieczy,sztyletów,noży i innej białej broni
więcej
MISIEK - DESIGN
Szewstwo i kaletnictwo historyczne. Rekonstrukcją historyczną zajmuję się od 20 lat - na Grunwaldzie od 1998 roku
więcej
Darek Mykietyszyn
Namioty historyczne, łucznictwo tradycyjne
więcej
More maiorum mieszczanie grodu Konitz
Rodzinna grupa mieszczańska prezentująca wyroby wykonane ze skóry, wełny, brązu. Wytwarzamy bukłaki z tykwy, skóry, szpilki z brązu, ręcznie szyte no(...)
więcej
Pracownia Płatnerska Wotan
http://platnerz-wotan.pl/index.php
więcej
Gród Rycerski koło Byczyny
Przenieś się w czasie do średniowiecza… Zapraszamy do grodu rycerskiego pod Byczyną. To tutaj, w tej drewnianej budowli, można przenieść się w(...)
więcej
KAJETAN
Szyję profesjonalne obuwie historyczne dal rekonstruktorów. https://www.facebook.com/kajetanbuty www.kajetan.com.pl
więcej
PIOTR -STOLARZ MEBLE ŚREDNIOWIECZNE
WITAM .CHCIAŁBYM JAK CO ROKU ZAPROSIĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW BITWY POD GRUNWALDEM DO MOJEGO WARSZTATU STOLARSKIEGO .SERDECZNIE POZDRAWIAM .
więcej
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores oferuje profesjonalne szycie strojów i akcesoriów historycznych. Specjalizujemy się szczególnie w epoce(...)
więcej
Lorifactor - repliki historyczne
Lorifactor - pasy, sprzączki, okucia, biżuteria, ozdoby, wyposażenie obozowe. Jak co roku zapraszamy na nasz kram, gdzię będzie mozna znaleźć szero(...)
więcej
Bohurtshields
Jako walczący jest zgłoszony w Chorągwi pomezańskiej. Handlować będę tarczami rycerski do walk dla rycerzy, tarczami dla dzieci (własnoręczne repliki(...)
więcej
ŁUKBIS - HERBIS
Na naszym kramie znajdziecie wszystko co potrzebne do strzelania z łuku i wiele innych wyrobów z drewna i skóry dla pasjonatów średniowiecza. Umożliw(...)
więcej
Rafał Wójcik / Medieval Shoes
Witam Wszystkich Serdecznie . Jako Darczyńca mam przyjemność przekazać na nagrodę Voucher na replikę obuwia . Jak co roku zapraszam wszystkich do (...)
więcej
Ceramika Kopiczko
Piękna średniowieczna ceramika! Można skompletować niezbędną zastawę: misy, kufle oraz dzbany. Wszystko specjalnie uszykowane, aby na polach grunwald(...)
więcej
Szabla Polska
FIRMA SZABLA POLSKA OD WIELU LAT WYTWARZA BROŃ BIAŁĄ. SPECJALIZUJEMY SIĘ W WYTWARZANIU KUTYCH, HARTOWANYCH SZABEL HUSARSKICH,KARABEL I SZABLI POLSKO-(...)
więcej
Szponem i Mieczem. Nephilim Fire & Light Show
Grupa "Szpon i Miecz" zajmuje się sokolnictwem i edukacją przyrodniczo-leśną w połączeniu z rekonstrukcją historyczną. Posiadamy ułożone sokolniczo g(...)
więcej
Kupcy i Rzemieœlnicy
Plecionkarstwo Wojciech Świątkowski

Jesteśmy, rodzinną firmą z Leszna pod Warszawą która działa od ponad czterdziestu lat, zajmujemy się szeroko pojętym wikliniarstwem i koszykarstwem. (...)
więcej
Rzeźba w Drewnie Rękodzieło Artystyczne
Na polach Grunwaldu z żoną gościmy już od wielu lat. Wykonuję przedmioty codziennego użytku z różnych gatunków drewna. Są to łyżki, miski, czerpaki, (...)
więcej
Pajda ze smalcem Nikodem Karólewski
Oferujemy na Bitwie jak co roku Pajdę chleba ze smalcem + ogórek, chleb ten jest na zakwasie, gabarytowo robi wrażenie, waży 3 kg.
więcej
średniowieczne naczynia gliniane
Od 13 lat wystawiamy swoje naczynia na polach Grunwaldu takie jak misy, dzbany, kufle, kaganki.
więcej
Rzemieślniczy klub ''Mensk''
Przedstawiamy 3 kierunki. Ceramika - średniowieczne naczynie za historycznymi wzorcami. Również gliniane średniowieczne zabawki. Tkactwo. Paski w róż(...)
więcej
WANAHEIM
Jesteśmy grupą pasjonatów interesujących się dawnymi obyczajami, strojami i ozdobami ze szczególnym uwzględnieniem kultury wikingów i słowian. W wyni(...)
więcej
Vasily Podobedov
Wasilij czyni ozdoby i naczynie z mosiądzu za średniowiecznymi wzorcami. U nas w Mińsku jest popularny jego pokaz wyrobu mosiężnego wisiorka. Ten pok(...)
więcej
Płat but
Jestem płatnerzem z Płocka, który od wielu lat wykonuje zbroje i elementy uzbrojenia. Wykonuje całe zbroje jak i poszczególne elementy : rękawice, he(...)
więcej
Kram u Mieszczaka
Kram u Mieszczaka ... przeszywki pikowańce szyte w całości ręcznie, także dodatki do stroju ubiory i inne towary obozowe. Brać obozowa także bierze (...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Na stoisku prezentuje wyroby z drewna własnej produkcji jak misy kufle wiadra patery, lampy. na miejscu wykonujemy również miecze i tarcze tylko i (...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Na stoisku prezentuje wyroby z drewna własnej produkcji jak misy kufle wiadra patery, lampy. na miejscu wykonujemy również miecze i tarcze tylko i (...)
więcej
Płatnerstwo Robert Stefanowski
Witam serdecznie. Wykonujemy repliki zbroi i uzbrojenia oraz broni białej itp. http://robertplatnerz.blogspot.com/
więcej
Płatnerstwo Michał Kopczyński
Na naszym stoisku prezentujemy moje autorskie prace płatnerskie z różnych epok, miecze i ozdoby. Wszystko wykonane jest ręcznie, bez użycia pras i me(...)
więcej
ART- Anna Styl
Stoisko ze strojem historycznym .Wykonanie stroju według ikonografii . Lalki szmacianki w strojach historycznych
więcej
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Członkowie kół naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wprowadzą uczestników imprezy w arkana sztuki poznawania przeszłości w oparciu o r(...)
więcej
Kowal leczący konie (KONOWAŁ)
W skład grupy wchodzi dwóch lekarzy weterynarii i specjalista liternictwa gotyckiego. Prezentujemy repliki narzędzi oraz leki ziołowe i mineralne s(...)
więcej
STARKOW
Broń średniowiecza, repliki broni białej: miecze, szable. Broń drzewcowa, broń obuchowa, noże. Wyroby ze skóry. Wyroby plecionkarskie: liny, kapelusz(...)
więcej
REKODZIELO ZE LWOWA
HKHFKLJLCJ
więcej
Eugenia Bardzo Inna
Zajmuję się rekonstrukcją ściegów igłowych oraz tkaniem z naturalnego jedwabiu (podwiązki oraz filety/opaski). Dodatkowo dziergam śmieszne czapki np.(...)
więcej
Kram u Brody
Nasz kram już od wielu lat dostarcza odtwórcom historycznym drewniane naczynia. Mamy w sprzedaży miski, kielichy, kufle. Ponadto produkujemy meble ta(...)
więcej
Steel Mastery
- gambesons - https://steel-mastery.com/gambesons - brigandines - https://steel-mastery.com/brigandines - leather armor - https://steel-mastery.com(...)
więcej
Licznik odwiedzin:  6042492Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik