Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/grunwald1410.pl/inc/DBandControllers.php on line 283
Bitwa pod Grunwaldem
Inscenizacja rozpocznie się 15 lipca 2017 r. godz 15:00, czyli za: 48 dni
 

Dla uczestników

Dowódcy Chorągwi Grunwaldzkich
Turnieje i konkursy
Regulaminy
Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Zostań Rzemieślnikiem
Justycja polowa
Mecenasi Turniejów Grunwaldzkich zwolnieni z opłaty kupieckiej
ADAMANTOS - Mariusz Mecka

Mariusz Mecka - Dowódca zarządzający Podgrodziem Rzemieślników i Kupców. Adamantos - Damy i Rycerze Księstwa Pomorskiego Od 2011 roku jako ADAM(...)
więcej
Grybol Kowalstwo-Płatnerstwo
Na moim kramie można będzie nabyć i zamówić sprzęt ochronny (elementy uzbrojenia ,rękawice ,hełmy itd) i obozowy (gary,patelnie,ruszta,skrzynie,okuc(...)
więcej
www.miecze.pl
Wykonujemy kopie białej broni wszelkich typów: miecze, szable, rapiery, pałasze, sztylety, itp. W swojej stałej ofercie posiadamy ponad 80 różnych wy(...)
więcej
BALTIC GLASS ANTOSZEWSKA MONIKA
SPRZEDAŻ KWASU CHLEBOWEGO RYCERSKIEGO, LANY ZIMNY Z BECZEK ORAZ SPRZEDAŻ W BUTELKACH
więcej
DOMINUS
Prezentacja Stowarzyszenia i możliwośc doradztwa w zalegalizowaniu broni czarnoprochowej. Prezentacia wyrobów replik czarnoprochowych oraz wyrobów s(...)
więcej
Tkaniny Dąbrowy
Lny wełny Jedwabie na stroje historyczne
więcej
Bartosze
Dostarczamy wełny i lny dla rekonstruktorów.
więcej
Fundacja Bielik
Fundacja Bielik wraz z Wydawnictwem Triglav prezentują historyczne Pomorze Zachodnie
więcej
Mi - Parti
Pracownia Mi - Parti powstała w 2011 roku. Proponujemy naszym klientom najwyższej jakości rekonstrukcje ubiorów cywilnych, bojowych, namiotów, a takż(...)
więcej
Wełniany Kram
Zajmujemy się rekonstrukcją filcowych nakryć głowy. Galeria naszych prac i blog dotyczący tradycyjnego filcowania znajduje się na www.welnianykram.pl(...)
więcej
Wydawnictwo Pergamena
Wydawnictwo Pergamena nawiązuje do najlepszych doświadczeń dawnych mistrzów sztuki edytorskiej, kartograficznej i drukarskiej. Naszy(...)
więcej
Wojmir Rzemiosło Artystyczne
Na Grunwald, przygotowałem kolczugi nitowane, zapraszam do mojego stoiska.
więcej
ART- Anna Styl
Wykonywanie strojów historycznych i skórnictwa oraz lalek szmaciank w strojach historycznych. Rekonstrukcja strojów według materiałów ikonograficzny(...)
więcej
Spes Medieval Market & Histents
Witajcie w średniowieczu! Jesteśmy jednym z największych sklepów dla rekonstruktorów średniowiecza. U nas znajdziesz najszerszy asortyment replik,(...)
więcej
Pracownia Biżuterii Artystycznej Artefakt
Pracownia Biżuterii Artystycvznej Artefakt zajmuje się tworzeniem replik biżuterii średniowiecznej , biżuterii inspirowanej wiekami dawnymi . Wytwarz(...)
więcej
Misiek
Szewstwo i kaletnictwo historyczne. Rekonstrukcją historyczną zajmuję się od prawie 20 lat - na Grunwaldzie od 1998 roku
więcej
Darek Mykietyszyn
Namioty historyczne, łucznictwo tradycyjne
więcej
More maiorum mieszczanie grodu Konitz
Rodzinna grupa mieszczańska prezentująca wyroby wykonane ze skóry, wełny, brązu. Wytwarzamy bukłaki z tykwy, skóry, szpilki z brązu, ręcznie szyte no(...)
więcej
Pracownia Płatnerska Wotan
http://platnerz-wotan.pl/index.php
więcej
KAJETAN
Szyję profesjonalne obuwie historyczne dal rekonstruktorów. https://www.facebook.com/kajetanbuty www.kajetan.com.pl
więcej
PIOTR -STOLARZ MEBLE ŚREDNIOWIECZNE
WITAM .CHCIAŁBYM JAK CO ROKU ZAPROSIĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW BITWY POD GRUNWALDEM DO MOJEGO WARSZTATU STOLARSKIEGO .SERDECZNIE POZDRAWIAM .
więcej
Replika
Repliki średniowiecznych ozdób,pasów,kluczy świeczników,tabliczek woskowych.
więcej
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores oferuje profesjonalne szycie strojów i akcesoriów historycznych. Specjalizujemy się szczególnie w epoce(...)
więcej
GAS Kowal
Od 20 lat zajmuje się rekonstrukcją, wytwarzaniem replik broni białej, kontynuując rodzinne tradycje kowalskie. Dużym atutem mojej twórczości jest st(...)
więcej
ŁOBOS TKANINY
Zapraszam wszystkich.W moim kramie można nabyć tkaniny lniane, wełniane, jedwabne.Nici lniane jedwabne ,wełniane
więcej
HUSAR BROŃ BIAŁA
Zajmujemy się kuciem mieczy , tasaków , sztyletów , wszystkich zainteresowanych średniowieczną bronią zapraszamy do naszego kramu.
więcej
Lorifactor - repliki historyczne
Lorifactor - pasy, sprzączki, okucia, biżuteria, ozdoby, wyposażenie obozowe. Jak co roku zapraszamy na nasz kram, gdzię będzie mozna znaleźć szero(...)
więcej
Historicum
HISTORICUM - WSZYSTKO DLA ODTWÓRCÓW oferuje szeroki asortyment związany z odtwórstwem historycznym oraz sportowymi walkam rycerskimi. By nasze akce(...)
więcej
Kowalstwo Artystyczne - Tomasz Gomoła
www.koval.lublin.pl https://www.facebook.com/profile.php?id=100000790202113
więcej
Bohurtshields
Jako walczący jest zgłoszony w Chorągwi pomezańskiej. Handlować będę tarczami rycerski do walk dla rycerzy, tarczami dla dzieci (własnoręczne repliki(...)
więcej
Siwogród
Zbroje hartowane/pikowańce
więcej
ŁUKBIS - HERBIS
Na naszym kramie znajdziecie wszystko co potrzebne do strzelania z łuku i wiele innych wyrobów z drewna i skóry dla pasjonatów średniowiecza. Umożliw(...)
więcej
U Mieszczaka
Kompania Kupiecka ... Drużyna zrzeszająca od łuczników przez zbrojnych po miłośników czarnego prochu... Kompana słynąca z pierwszorzędnych przeszywan(...)
więcej
Wójcik Rafał - szewstwo - skórnictwo
Jak co roku , średniowieczny szewc i kaletnik zapraszam wszystkich odtwórców do swojego polowego warsztatu / kramu na konwersację i nie tylko .
więcej
Garncarstwo Kopiczko
Ceramika średniowieczna: naczynia stołowe i kuchenne.
więcej
Kowalstwo - płatnerstwo \\
Prezentacja wyrobów,broni białej:mieczy,noży,sztyletów
więcej
Kupcy i Rzemieœlnicy
Jomsborg

Na inscenizację Bitwy Pod Grunwaldem przyjeżdżamy od wielu lat z miodem pitnym JomsViking.
więcej
Plecionkarstwo Świątkowski
Jesteśmy, rodzinną firmą z Leszna pod Warszawą która działa od ponad czterdziestu lat, zajmujemy się szeroko pojętym wikliniarstwem i koszykarstwem. (...)
więcej
Średniowieczne naczynia z gliny
Od 10 lat wystawiamy swoje wyrobu na Grunwaldzie misy, kufle, dzbany.
więcej
Rzemieślniczy klub "Mensk"
Przywieziemy jak i w zeszłym roku ceramiczne naczynie i zabawki. Również tkane na deszczułkach i biodra paska. Również tkane na deszczułkach i biodra(...)
więcej
Kram u Brody
Nasz kram już od wielu lat dostarcza odtwórcom historycznym drewniane naczynia. Mamy w sprzedaży miski, kielichy, kufle. Ponadto produkujemy meble ta(...)
więcej
RÁBÍCI
We make from leather, we are primary producers, we have historic tent, costumes and our craft we demonstrate on the festivals.
więcej
institorium
Od ponad dekady zajmujemy się rekonstrukcją kultury materialnej późnego średniowiecza. W trakcie poznawania tej pasji, zawsze staraliśmy się stawi(...)
więcej
Rzeźba w Drewnie Rękodzieło Artystyczne
Na polach Grunwaldu z żoną gościmy już od wielu lat. Uczestniczymy, także w wielu innych festynach i festiwalach historycznych. Wykonuję przedmioty c(...)
więcej
Kopczyński- płatnerstwo
Nazywam się Michał Kopczyński. Z wykształcenia jestem plastykiem, a moją przygodę z płatnerstwem rozpocząłem w 2005 roku podczas III Wielkiego Jarmar(...)
więcej
jarko_rogownik
Witam serdecznie. Zapraszam na pogawędkę o kościach, rogach i porożu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam i Zapraszam
więcej
archeoconcept.pl
Od wielu lat zajmujemy się wytwarzaniem krajek, pasków i podwiązek ręcznie tkanych. Na naszym kramie znajdziecie tez gacniki, perły rzeczne, farbowan(...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Witam serdecznie ma przyjemność goscić na polach grudwaldu od lat. Na swoim kramie prezentuje wyroby z drewna tylko i wyłacznie własnej produkcji ja(...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Witam serdecznie ma przyjemność goscić na polach grudwaldu od lat. Na swoim kramie prezentuje wyroby z drewna tylko i wyłacznie własnej produkcji ja(...)
więcej
STARKOW
Broń średniowiecza, repliki broni białej: miecze, szable. Broń drzewcowa, broń obuchowa, noże. Wyroby ze skóry. Wyroby plecionkarskie: liny, kapelusz(...)
więcej
But płat
Jestem płatnerzem z Płocka wykonuje zbroje oraz elementy uzbrojenia : hełmy, napierśniki, rękawice ,kirysy itp - wszystkie wyroby bardzo funkcjonalne(...)
więcej
MORGAN
Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju replik i rekonstrukcji historycznych. Wykonujemy między innymi wszelkiego rodzaju broń: sieczną, obuchową,(...)
więcej
Licznik odwiedzin:  4126233Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik